Inspirujte se moderním uměním černé kávy

by Meg
2 komentáře

Dnes bych vás chtěla v rychlosti seznámit se soutěží, která právě probíhá. Díky NESCAFÉ Dolce Gusto „Inspirujte se moderním uměním černé kávy“ (pod záštitou profesionálního fotografa Gorana Tačevského) si můžete zasoutěžit o kávovar Dolce Gusto a navíc mít ještě vystavenou fotografii v kinech České Republice a na Slovensku.

GoranGoran Tačevski se věnuje komerční i nekomerční fotografii napříč všemi kategoriemi od módy přes portrét až po zátiší či produktové fotografie. Jako jediný fotograf působící v ČR je několikanásobným držitelem cen z festivalu v Cannes, dále z festivalů Golden Drum Portorož, Epica, Eurobest, Louskáček, MIAF a mnohých dalších.

Úkolem soutěžících je vyfotit co nejkreativnější černo-bílou fotografii, na které je jakýmkoliv způsobem zachycená espresso káva / šálek s espresso kávou. Soutěž sběru fotek vyvrcholí 12. 2. 2015 na premiéře filmu Padesát odstínu šedi, kde budou vystavovány vítězné fotografie. Já jsem pro tuto soutěž vytvořila tuto fotografii:

Inspirujte se moderním uměním černé kávy

Inspirovat se můžete i Goranovými fotografiemi, pro tuto soutěž vytvořil následující:

Inspirujte se moderním uměním černé kávy 1Inspirujte se moderním uměním černé kávy 2Inspirujte se moderním uměním černé kávy 3Inspirujte se moderním uměním černé kávy 4Inspirujte se moderním uměním černé kávy 5

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, máte na to čas do 30. 1. 2015 23:00.

Podmínky jsou následující:

  • Fotografie by měla mít minimální rozlišení 5 Megapixelů
  • Fotografie musí být černobílá
  • Na fotografii musí být zachycena černá káva espresso

Pokud si na fotku troufáte (a já věřím, že ano!), tak pro vás mám ještě jednu dobrou zprávu. Zaslaním fotky můžete soutěžit o kávovar dokonce dvakrát. Nejenom v oficiální soutěži, ale také tady na blogu. V případě, že se soutěže zúčastníte a fotku do soutěže zašlete, okomentujte mi to prosím tady u článku anebo u odkazu na FB stránce (a napište jméno, či přiložte link na vaši soutěžní fotografii). Z fotek vyberu jednoho výherce, který vyhraje kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Oblo.

V NESCAFÉ Dolce Gusto  soutěži bude osm výherců, z nichž každý vyhraje:

  • kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Oblo
  • 2-měsíční zlatou kartu do kin sítě Cinestar – jeden vstup každý den na jedno představení
  • pozvání na setkání s Goranem Tačevským do jeho ateliéru v Praze, kde s ním budou moci zkonzultovat svoje fotografie a zeptat se na vše, co je okolo fotografování zajímá.

Výherce bude kromě hmotných cen pozván na premiéru filmu Padesát odstínů šedi, spojenou s vernisáží výherních fotografií a tiskovou konferencí, konající se v Praze 12.2.2015 v Cinestar Anděl. Pro více informací se podívejte na FB stránku NESCAFÉ Dolce Gusto CZ / SK.

Fotografie nahrávejte na www.espressivni-soutez.cz a hlavně mi to tu nezapomeňte okomentovat! Přeji dobré světlo :)

Mohlo by se vám líbit

2 komentáře

Bohunka 29. 01. 2015 - 6.18

Obdivuji každého, kdo umí fotit. Obdivuji i tvé fotky. Máš jídlo tak krásně nafocené, že na něj okamžitě dostanu chuť a byla bych schopna si fotku třeba vývaru pověsit i v obýváku na zeď.
Díky za recepty a velikou kupu inspirace.
Krásné dny a hodně štěstí nejen ve fotografické soutěži.
Bohunka

Reply
Meg 29. 01. 2015 - 10.39

Děkuji! :) A ty se nechceš soutěže zúčastnit? :)

Reply

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Stránka Megvkuchyni.cz využívá pro potřeby sledování návštěvnosti a lepšího prohlížení webu cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přijmout Číst víc